24. 3. 2017

obl

Bude oblačno až zataženo, během dne postupně ubývání oblačnosti. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Vážení spoluobčané a majitelé nemovitostí v obci Paršovice,

dne 1. 7. 2016 byla zahájena stavba "Kanalizace a ČOV obce Paršovice". Plánovaná doba výstavby je do 31.10.2017.

Čeká nás poměrně náročná akce, která jistě ovlivní v následujících měsících život v naší obci. Je jisté, že stavební práce tohoto rozsahu budou znamenat určitá omezení pro nás pro všechny.

Zde na webových stránkách obce a také na nástěnce v chodbě obecního úřadu budete nalézat vždy aktuální informace týkající se této stavby.

Žádám Vás o vstřícnost, pochopení a spolupráci během výstavby, která vyřeší jeden z nejpalčivějších problémů naší obce  - likvidaci odpadních vod.

Lubomír Dostál

starosta