29. 5. 2017

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 15 až 11°C.

STAVEBNÍ  ÚPRAVY  VODOVODU

V OBCI  PARŠOVICE

04 – 10/2016

Vzhledem k časté poruchovosti vodovodního potrubí v obci Paršovice připravila společnost Vodovody a kanalizace Přerov, a.s.  jeho výměnu za potrubí nové bezvýkopovou technologií o celkové délce 1 739,0 m. Bohužel ani ta se  neobejde bez výkopových prací, a to především v místech strojních jam, propojení domovních  přípojek, výměna armatur, křížení s inženýrskými sítěmi či lomech na potrubí.

Po potřebných zkouškách na hlavním řadu bude prováděno přepojení přípojek. Dotčené části pozemků budou uvedeny do původního stavu a předány k odsouhlasení zpět jejímu majiteli (uživateli, správci).

Dodávka pitné vody bude zajištěna po celou dobu výstavby pomocí náhradního polyetylénového potrubí vedeném po povrchu pozemků. Plánované odstávky vody a přistavení cisteren budou nahlášeny v dostatečném předstihu za spoluúčasti Obecního úřadu rozhlasem, zveřejněním na internetových stránkách obce či vyvěšením na veřejně přístupných místech. Za případné nepředvídatelné omezení dodávky či krátkodobé zhoršení kvality pitné vody se předem omlouváme.

Žádáme majitele vozidel, aby po dobu stavebních úprav vodovodu dodržovali dopravních značení a pokynů pracovníků stavby a zabezpečili tak bezproblémový průběh prací.

Děkujeme za pochopení

Bližší informace vám poskytnou :

Investor stavby  :   Vodovody a kanalizace Přerov, a.s., Šířava 482/21, 750 02 Přerov

Technický dozor :    paní Kovářová M., tel. 581 299 115, 775 909 129,

e-mail: kovarova@vakpr.cz