20. 2. 2018

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, na jihu místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty -1 až 3°C, v Čechách místy 5°C. Noční teploty -3 až -7°C.

ZMĚNA V JÍZDNÍCH ŘÁDECH K 28. lednu 2018

Vážení spoluobčané,

Koordinátor integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje  (KIDSKOK) informuje, že od 28. ledna 2018 dochází ke změnám v jízdních řádech.

Tyto změny se týkají také naší obce Paršovice a to u linky 920539 Hranice- Rakov - Soběchleby.  Vezměte prosím tuto informaci na vědomí.

Všechny změnové jízdní řády v k datu 28.1.2018 můžete nalézt na stránkách www.kidskok.cz v sekci jízdní řády od 1.1.2018, v záložce "Změny JŘ od 28.1.2018"

KIDSOK zároveň ubezpečuje nás všechny, kteří využívají itegrovaný dopravní systém, že snahou je provádět takové revize jízdních řádů, které budou mít "zásadní pozitivní dopad na kvalitu obslužnosti".

Proto žádám Vás, kteří máte připomínky ke stávajícím jízdním řádům jednotlivých linek, adresujte je buď přímo KIDSOK (kontaktní údaje zde), nebo můžete svůj podnět předat na obecním úřadě v Paršovicích a to buď v písemné formě na podatelně obecního úřadu a nebo elektronicky e-mailem na adresu starosta@obecparsovice.cz.

Stejně jako KIDSOK také já pevně věřím, že se v dohledné době i za Vašeho přispění podaří opětovně zajistit kvalitní obslužnost obcí v Integrované dopravním systému Olomouckého kraje a tím spokojenost Vás cestujících.

Ing. Lubomír Dostál-starosta

Lubomír Dostál, 25. 1. 2018 Zobrazit méně

Plánovaná údržba vodárenských zařízení v Paršovicích, Valšovicích a Rakově

ve 46. týdnu 2017 - od 13.11- 16.11.2017
Po dobu provádění údržby vodárenského zařízení nebude přerušena dodávka pitné vody odběratelům.

Lubomír Dostál, 10. 11. 2017 Zobrazit více

Změna č.3 územního plánu obce Paršovice

Podklady - změna č.3 územního plánu obce Paršovice

Lubomír Dostál, 22. 9. 2014 Zobrazit více

Zasílání aktuálních informací e-mailem

Zasílání aktuálních informací  e-mailemOd 29.8.2011 nabízíme novou službu občanům - zasílání aktualit a informací z hlášení místního rozhlasu v textové podobě.

29. 8. 2011 Zobrazit více