22. 10. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, během dne od SZ přibývání oblačnosti a místy déšť nebo přeháňky. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Informace o možnosti odkupu palivového dříví

Obec Paršovice informuje občany o možnosti  odkupu  palivového dříví  z obecních lesů.

K dispozici je dříví v omezeném množství  a to :

• formou samovýroby:
  • listnaté-tvrdé (souše, zlomy, vývraty) za cenu        450.- Kč / m3
  • potěžební zbytky, klest za cenu                            25.- Kč / prmr
  • dřevo po prořezávkách za cenu                          1-25.- Kč / prmr

(cena bude určena v závislosti na kvalitě a dostupnosti)

• formou prodeje na odvozním místě (skládce)
  • listnaté tvrdé za cenu                                                     1150.- Kč / m3
  • jehličnaté za cenu                                                         1000.- Kč / m3

Ceny jsou uvedeny bez DPH

Bližší informace získáte u starosty obce, tel: 602 514 349

Pravidla pro samovýrobu a prodej dřeva občanům z obecních lesů Paršovice jsou k dispozici také na www stránkách obce  ( www.obecparsovice.cz)