19. 6. 2019

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 18 až 14°C.

VODA ZE SKUPINOVÉHO VODOVODU ZÁHOŘÍ JE PITNÁ BEZ PŘEVAŘENÍ

Společnost Vodovody a kanalizace Přerov a.s. oznamuje, že na základě konzultace s Krajskou hygienickou stanicí - ÚP Přerov a po provedených analýzách se odvolává preventivní předběžné opatření a voda ze skupinového vodovodu Záhoří je PITNÁ BEZ PŘEVAŘENÍ

Lubomír Dostál, 4. 6. 2019 Zobrazit méně

Možnost přivýdělku - společnost Mediaservis s.r.o. hledá doručovatele novin

Společnost Mediaservis s.r.o. hledá ranního doručovatele novin pro obce Paršovice a Rakov. Práce je vhodná pro studenty, maminky na mateřské, důchodce nebo jako přivýdělěk k zaměstnání. Jedná se o cca 1-2 hod denně od pondělí do soboty.
Více informací na  na tel. č. 720987768.

Lubomír Dostál, 2. 2. 2019 Zobrazit více

Zasílání aktuálních informací e-mailem

Zasílání aktuálních informací  e-mailemOd 29.8.2011 nabízíme novou službu občanům - zasílání aktualit a informací z hlášení místního rozhlasu v textové podobě.

29. 8. 2011 Zobrazit více