Obec Paršovice

Plán činnosti na rok 2012

V letošním roce se TJ Sokol hlavně zaměřuje na přípravu na XV. Všesokolský slet, který proběhne v rozmezí 1. - 7. července 2012.

V Paršovicích nacvičují cvičenci celkem 4 skladby.

V úterý probíhá cvičení žákyň, dívky od 6 do 12 let nacvičují skladbu JONATÁN.

Ve stejný den nacvičují i muži a ženy skladbu PRÁZDNINY. Tato skladba je nacvičována pod sloužkou ASPV.

Ve středu probíhá cvičení předškolních dětí se skladbou ČLOVĚČE NEZLOB SE. Ukaázka této skladby měla již svou premiéru v Paršovicíh na setkání důchodců.

Poslední skladbou je cvičení rodičů s dětmi, které probíhá ve čtvrtek.

V těchto dnech může do cvičení zajít i ten, kdo nemá zájem nacvičovat skladby, ale chce jen pobavit a zacvičit si s námi.

Vyvrcholením celého nácviku nebude ale jen Všesokolský slet, na který jede skladba JONATÁN a PRÁZDNINY. Ale hlavně Sokolský slet v Paršovicích, který proběhne 24. června 2012 a na kterém vystoupí všechny nacvičované skladby a hosté, kteří jsou na slet pozvaní.

Během roku mimo tyto nácviky probíhá i cvičení žen ZUMBA. Hraje se každý pátek večer volejbal a v sobotu badminton. Zájemci o tyto sporty jsou srdečně zváni mezi nás.

Je také nalánován jerní pochod na Helfštýn a to v neděli 13. května 2012. Naplánovaný strat je v 10:00 hod. Po zdolání trasy je plánované opékání na místním hřišti.

Další akcí, na které se Sokol podílí jsou lampionový průvod, který by se měl uskutečnit v měsíci květen a v letních měsících by se měl opět uskutečnit dětský den.

21. července se bude konat tradiční předhodový fotbalový zápas, kde se utkají ženatí proti svobodným a pokud bude opět zájem tak se proti sobě postaví ženy vdané a svobodné.

Je naplánován i turistický výlet na kolech, přesné datum i trasa se terpve určí.

Na podzim se uskuteční turistický zájezd do Moravského krasu a k propasti Macocha. Datum ještě není určené.

V listopadu se uskuteční zájezd do vinného sklípku v Polešovicích u Uherského Hradiště.

A v Prosnici mezi svátky se uskuteční již tradiční badmintonový turnaj.

Všichni zájemci, kteří by se chtěli zůčastnit jakékoliv akce, kterou pořádá TJ Sokol, jsou námi srdečně zváni.

Organizace

Kontaktní spojení

Kontakty na OÚ:

• telefon: 581 621 152
  • ou@obecparsovice.cz
  • datová schránka: r6xbi2i

Michaela Hegarová - starostka

• mobil: + 420 602 514 349
  • starosta@obecparsovice.cz

Dnes je 27.4.2024

Svátek má Jaroslav

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Světový den grafiky

Odstávky elektřiny

Mikroregion Záhoran

Geoportál

Mapový portál

Mapa Paršovic

Překlad (translations)

Teploměr

27.4.2024 20:04

Aktuální teplota:

14.0 °C

Vlhkost:

Rosný bod:

5.3 °C

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Info e-mailem

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Rizika a nebezpečí

​​První pís. zmínka: