Odevzdávání velkoobjemového odpadu - poděkování za spolupráci

Děkujeme všem občanům, kteří při odevzdávání velkoobjemového odpadu dodržují pravidla a pomáhají tak s tříděním odpadu. Rádi bychom připomněli, že elektrospotřebiče nepatří do velkoobjemového odpadu, a prosíme, abyste je do kontejnerů neukládali (možnost je odevzdat byla dne 9.5.2026).

Vážení občané,

děkujeme všem, kteří při odevzdávání velkoobjemového odpadu dodržují stanovená pravidla a svým přístupem pomáhají k následnému třídění odpadu na další složky, jako je dřevo, kov či sklo. Velmi si vážíme vaší ohleduplnosti i snahy ukládat odpad tak, aby byl prostor kontejnerů co nejlépe využit i pro ostatní občany.

Současně bychom chtěli připomenout, že možnost odevzdání elektroodpadu proběhla dne 9. 5. 2026. Elektrospotřebiče proto do velkoobjemového odpadu nepatří. Prosíme občany, aby do kontejnerů neukládali například tiskárny ani jiný elektroodpad.

Velké poděkování patří všem, kteří odpad odevzdávají zodpovědně a umožňují jeho další efektivní třídění a zpracování.

Sběr velkoobjemového odpadu stále probíhá a věříme, že v tomto ohledu budeme společně pokračovat i nadále.

Děkujeme za spolupráci a ohleduplnost.

Tiskárna elektroodpad 1

Tiskárna elektroodpad 2

Přílohy

20260521_092947.jpg

20260521_092947.jpg
Typ souboru: JPG obrázek, Velikost: 8,52 MB
Datum vložení: 21. 5. 2026 9:48
Datum poslední aktualizace: 21. 5. 2026 10:32
Autor: Michaela Hegarová