Vítání občánků 2013

Vítání občánků

V sobotu 12.března 2011 jsme do naší obce přivítali 3 nové občánky. Dva kluky- Jiříčka Zelu,Tadeáška Ondrouška a jednu holčičku - Elišku Mlčákovou. Přejeme všem novým malým občánkům i jejich rodičům, aby se jim v Paršovicích hezky žilo.

Datum vložení: 14. 3. 2011 16:34
Datum poslední aktualizace: 14. 10. 2024 21:18
Autor: Správce Webu