Obec Paršovice

Plán činnosti na rok 2012

V letošním roce se TJ Sokol hlavně zaměřuje na přípravu na XV. Všesokolský slet, který proběhne v rozmezí 1. - 7. července 2012.

V Paršovicích nacvičují cvičenci celkem 4 skladby.

V úterý probíhá cvičení žákyň, dívky od 6 do 12 let nacvičují skladbu JONATÁN.

Ve stejný den nacvičují i muži a ženy skladbu PRÁZDNINY. Tato skladba je nacvičována pod sloužkou ASPV.

Ve středu probíhá cvičení předškolních dětí se skladbou ČLOVĚČE NEZLOB SE. Ukaázka této skladby měla již svou premiéru v Paršovicíh na setkání důchodců.

Poslední skladbou je cvičení rodičů s dětmi, které probíhá ve čtvrtek.

V těchto dnech může do cvičení zajít i ten, kdo nemá zájem nacvičovat skladby, ale chce jen pobavit a zacvičit si s námi.

Vyvrcholením celého nácviku nebude ale jen Všesokolský slet, na který jede skladba JONATÁN a PRÁZDNINY. Ale hlavně Sokolský slet v Paršovicích, který proběhne 24. června 2012 a na kterém vystoupí všechny nacvičované skladby a hosté, kteří jsou na slet pozvaní.

Během roku mimo tyto nácviky probíhá i cvičení žen ZUMBA. Hraje se každý pátek večer volejbal a v sobotu badminton. Zájemci o tyto sporty jsou srdečně zváni mezi nás.

Je také nalánován jerní pochod na Helfštýn a to v neděli 13. května 2012. Naplánovaný strat je v 10:00 hod. Po zdolání trasy je plánované opékání na místním hřišti.

Další akcí, na které se Sokol podílí jsou lampionový průvod, který by se měl uskutečnit v měsíci květen a v letních měsících by se měl opět uskutečnit dětský den.

21. července se bude konat tradiční předhodový fotbalový zápas, kde se utkají ženatí proti svobodným a pokud bude opět zájem tak se proti sobě postaví ženy vdané a svobodné.

Je naplánován i turistický výlet na kolech, přesné datum i trasa se terpve určí.

Na podzim se uskuteční turistický zájezd do Moravského krasu a k propasti Macocha. Datum ještě není určené.

V listopadu se uskuteční zájezd do vinného sklípku v Polešovicích u Uherského Hradiště.

A v Prosnici mezi svátky se uskuteční již tradiční badmintonový turnaj.

Všichni zájemci, kteří by se chtěli zůčastnit jakékoliv akce, kterou pořádá TJ Sokol, jsou námi srdečně zváni.

Teploměr

29.10.2020 01:11