Obec Paršovice

Plán činnosti na rok 2012

V letošním roce se TJ Sokol hlavně zaměřuje na přípravu na XV. Všesokolský slet, který proběhne v rozmezí 1. - 7. července 2012.

V Paršovicích nacvičují cvičenci celkem 4 skladby.

V úterý probíhá cvičení žákyň, dívky od 6 do 12 let nacvičují skladbu JONATÁN.

Ve stejný den nacvičují i muži a ženy skladbu PRÁZDNINY. Tato skladba je nacvičována pod sloužkou ASPV.

Ve středu probíhá cvičení předškolních dětí se skladbou ČLOVĚČE NEZLOB SE. Ukaázka této skladby měla již svou premiéru v Paršovicíh na setkání důchodců.

Poslední skladbou je cvičení rodičů s dětmi, které probíhá ve čtvrtek.

V těchto dnech může do cvičení zajít i ten, kdo nemá zájem nacvičovat skladby, ale chce jen pobavit a zacvičit si s námi.

Vyvrcholením celého nácviku nebude ale jen Všesokolský slet, na který jede skladba JONATÁN a PRÁZDNINY. Ale hlavně Sokolský slet v Paršovicích, který proběhne 24. června 2012 a na kterém vystoupí všechny nacvičované skladby a hosté, kteří jsou na slet pozvaní.

Během roku mimo tyto nácviky probíhá i cvičení žen ZUMBA. Hraje se každý pátek večer volejbal a v sobotu badminton. Zájemci o tyto sporty jsou srdečně zváni mezi nás.

Je také nalánován jerní pochod na Helfštýn a to v neděli 13. května 2012. Naplánovaný strat je v 10:00 hod. Po zdolání trasy je plánované opékání na místním hřišti.

Další akcí, na které se Sokol podílí jsou lampionový průvod, který by se měl uskutečnit v měsíci květen a v letních měsících by se měl opět uskutečnit dětský den.

21. července se bude konat tradiční předhodový fotbalový zápas, kde se utkají ženatí proti svobodným a pokud bude opět zájem tak se proti sobě postaví ženy vdané a svobodné.

Je naplánován i turistický výlet na kolech, přesné datum i trasa se terpve určí.

Na podzim se uskuteční turistický zájezd do Moravského krasu a k propasti Macocha. Datum ještě není určené.

V listopadu se uskuteční zájezd do vinného sklípku v Polešovicích u Uherského Hradiště.

A v Prosnici mezi svátky se uskuteční již tradiční badmintonový turnaj.

Všichni zájemci, kteří by se chtěli zůčastnit jakékoliv akce, kterou pořádá TJ Sokol, jsou námi srdečně zváni.

Organizace

Aktuální informace MZ

Mikroregion Záhoran

Rizika a nebezpečí

Geoportál

Mapový portál

Mapa Paršovic

Překlad (translations)

Odstávky elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Teploměr

7.10.2022 08:52

Aktuální teplota:

11,8 °C

Vlhkost:

Rosný bod:

-62,5 °C

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Info e-mailem

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů
Dotace na pořízení, technické zhodnocení, opravu požární techniky, nákup věcného vybavení a zajištění akceschopnosti JSDHO obcí Olomouckého kraje 2022 - pořízení ochranných prostředků pro hasiče

logo Olomouckého kraje

Tato akce je realizována s finanční podporou
Olomouckého kraje
logo Olomouckého kraje
Název projektu:
k.ú. Paršovice – Obnova MK 17c na parc. č. 1566, zpevněné plochy na parc. č. 2344 a chodníkové plochy 20d na parc. č. 168/2
Ochranná známka POV OK
Tato akce je realizována s finanční podporou
Olomouckého kraje

logo MMR ČR

Projekt:

„k.ú. Paršovice - Obnova účelové komunikace 2ú na parc. č. 1660“

byl realizován za přispění prostředků

státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

Logo - Olomoucký kraj

Projekt:

„k.ú. Paršovice - Obnova účelové komunikace 2ú na parc. č. 1660“

je realizován s finanční podporou

Olomouckého kraje.

​​První pís. zmínka: